ZÁPIS DO JAZYKOVÝCH KURZOV

jazykove kurzy lc bb vk
 • Zápis do jazykových kurzov

  Zapísať sa do našich kurzov môžete v priebehu celého januára 2019, na všetkých pobočkách v Lučenci, Banskej Bystrici a Veľkom Krtíši. V prípade záujmu o individuálny kurz je možné začať kedykoľvek v priebehu celého roka vrátane prázdnin.

  O dostupnosti skupinových kurzov sa  informujte vopred, skupinové kurzy (t.j. 2 až 6 študentov v skupine) otvárame podľa záujmu a naplnenia kapacít, hlavne počas zápisov.

  V prípade, že máte záujem o niektorý z jazykových kurzov, alebo máte záujem o bližšie informácie, bez obáv nás kontaktujte mailom na info@lingua-academia.com , alebo telefonicky na 0910 661 661.

 • Forma kurzu

  Prihlásiť sa  môžete na kurzy individuálne alebo skupinové ( 2 až 6 osôb). Štandardný počet hodín v prípade skupinového kurzu 16 hod./mes. čo je  2 x 2 hod (2x50min) týždenne. V prípade individuálnych hodín sa intenzita výučby dohodne individuálne podľa Vašich požiadaviek.

  Kurzy prebiehajú počas pracovných dní a to v časovom rozmedzí od 8:00 do 20:00 hod.

 • Skype

  Všetky kurzy v našej ponuke je možné navštevovať prostredníctvom SKYPE.

 • TOLES

  TOLES- kurz právnickej angličtiny, viac info tu:

  TOLES

 • Vstupný test

  Každý záujemca o kurz musí pred začiatkom kurzu absolvovať vstupný test , z dôvodu zaradenia do kurzu s jemu zodpovedajúcou jazykovou úrovňou.

  Čas a dátum testovania si dohodnite vopred prostredníctvom nižšie uvedeného formulára, alebo na

  tel. čísle 0910 661 661.

 • CENA

  Cena skupinového kurzu je od 5 € / hod. (vyučovacia hodina v trvaní 50 min.) v prípade skupinového kurzu, kde je maximálne 6 študentov v skupine.

  Cena individuálneho kurzu je 15 € /hod (vyučovacia hodina v trvaní 60 min.) lektor sa venuje len Vám.

  Platíte vždy za mesiac podľa naplánovaných hodín vopred.

 • Ako sa zapísať?

  V prípade záujmu o niektorý z ponúkaných kurzov, prípadne ďalších otázok, nás kontaktujte prostredníctvom nižšie uvedeného formulára, alebo na tel. čísle 0910 661 661.

V prípade záujmu o kurzy alebo iné informácie nás kontaktujte:

Tel: 0910 661 661
e-mail: info@lingua-academia.com