• Toles

  TOLES – kurz právnej angličtiny ukončený medzinárodným certifikátom TOLES

 • KONVERZAČNÉ HODINY

  Ponúkame Vám možnosť zdokonaliť sa v anglickom, nemeckom alebo francúzskom jazyku na individuálnych alebo skupinových konverzačných hodinách, kde máte možnosť výberu konverzačných tém podľa Vašich požiadaviek, týkajúcich sa Vašej práce, cestovania, záujmov, alebo čohokoľvek čo potrebujete.

 • TURISTICKÁ ANGLIČTINA

  Pripravili sme pre Vás kurz turistickej angličtiny, kde si osvojíte základy anglickej gramatiky, frázy a slovnú zásobu potrebnú na cestách v zahraničí. Tento kurz je zameraný na konverzáciu v anglickom jazyku, kde sa počas dvoch mesiacov naučíte riešiť situácie, ktoré Vás na cestách postretnú.

  Kurz zahŕňa tematické okruhy: základy gramatiky, cestovanie, pasová kontrola, letisko, ubytovanie a hotel, reštaurácia a stravovanie, orientacia v meste, u lekára………….

  Trvanie kurzu: 2 mesiace

  Rozsah hodín: 32 hod.

 • KURZ E-MAILOVEJ OBCHODNEJ KORESPONDENCIE

  Ponúkame kurz e-mailovej obchodnej korešpondencie v rozsahu 40 hodín. Absolventi kurzu si osvoja zásady e-mailovej komunikácie v ANGLICKOM, alebo NEMECKOM jazyku, naučia sa používať všetky zručnosti potrebné pre obchodnú korešpondenciu v cudzom jazyku. Každý absolvent kuzu obdrží manuál pre obchodnú koprešpondenciu a vypracuje si vzorové podklady pre priame použitie vo Vašej spoločnosti.